• ENEMY FRONT PL (PS3)

Jako amerykański korespondent wojenny, Robert Hawkins, wespół z członkami ruchu oporu walczysz z nazistami podczas II wojny światowej. Trafiacie między innymi do Francji, Niemczech oraz Norwegii. Dla rodzimych graczy atrakcją z pewnością będą fragmenty rozgrywane w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego. Zdaniem twórców kampania fabularyzowana wystarczy na około dziesięć godzin zabawy. Po ujrzeniu napisów końcowych zabawa trwa dalej –;; swoich sił można spróbować w trybie wieloosobowym rywalizując z jedenastoma innymi śmiałkami.

Enemy Front oferuje poziomy o otwartej strukturze zamiast mocno oskryptowanych misji. Możemy zatem dotrzeć do celu różnymi ścieżkami, dostosowując styl gry do własnych upodobań (nie tylko strzelając, ale i atakując wroga z zaskoczenia). Aby tego dokonać trzeba obserwować zachowanie przeciwników, zmieniać taktykę i korzystać z różnych rodzajów broni, wśród których nie brakuje najbardziej znanych karabinów czy też pistoletów.

Stan nowy, w folii
Wersja językowa polska

ENEMY FRONT PL (PS3)

  • Dostępność: od ręki - duża ilość
    Szybka Wysyłka

  • Stan: nowy, w folii
  • Wersja językowa: polska
  • 29 zł


Nam warto zaufać - 100% satysfakcji z zakupu!

Mogą Cię również zainteresować:

JUST DANCE 2017 (PS3)

JUST DANCE 2017 (PS3)

39 zł 49 zł

AUTA 2 (PS3)

AUTA 2 (PS3)

59 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję