• LITTLE NIGHTMARES DELUXE EDITION PL (XBOX ONE)

Uwięziona w Paszczy, wyposażona jedynie w swój rozum i zapalniczkę, SIX musi odnaleźć światło w ciemności i siłę do pokonania swoich słabości aby przetrwać wśród potwornych mieszkańców i uciec do świata na zewnątrz. Bądź czujny, ponieważ każdy pokój to cela, a każdy jego mieszkaniec zagrożenie, które razem stanowią zagadkę do rozwiązania. Chowaj się i wymykaj niebezpieczeństwu, aby wydostać się na wolność i uciec przed potworami takimi jak Dozorca.

Little Nightmares przywodzi na myśl produkcje pokroju kultowego Limbo. W odróżnieniu od niego, omawiana gra wykorzystuje technologię 2.5 D – choć akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej, lokacje mają głębię, a Six może swobodnie przemieszczać się między bliskim i dalekim planem. Rozgrywka opiera się na przeskakiwaniu po platformach i na rozwiązywaniu zagadek wymagających zręczności i logicznego myślenia — w ten sposób odblokowujemy drogę do kolejnych pomieszczeń.

Stan nowa, w folii
Wersja językowa polskie napisy, okładka EU

LITTLE NIGHTMARES DELUXE EDITION PL (XBOX ONE)

  • Dostępność: od ręki - kilka sztuk
    Szybka Wysyłka

  • Stan: nowa, w folii
  • Wersja językowa: polskie napisy, okładka EU
  • 79 zł
  • 59 zł


Nam warto zaufać - 100% satysfakcji z zakupu!

Mogą Cię również zainteresować:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję