• MASS EFFECT 3 PL Używana (PS3)

Mass Effect 3 to finalna odsłona trylogii science-fiction opowiadającej o przygodach komandora Sheparda. Gra łączy akcję i elementy RPG oraz przenosi nas ponownie w odległą przyszłość.

Historia rozpoczyna się na Ziemi, gdzie znany z dwóch poprzednich odsłon Shepard jest sądzony za czyny, których dopuścił się by odbić doktor Kenson z rąk Batarian. Jedną z rozpraw przerywa inwazja prastarej rasy Żniwiarzy na naszą planetę. Udaje nam się uciec na pokład statku Normandia i rozpoczynamy gromadzenie sojuszników do wielkiej bitwy z najeźdźcami, mając na uwadze fakt, iż stawką jest tym razem przetrwanie całego gatunku ludzkiego. Równolegle zajmujemy się kompletowaniem załogii Normandii. W przygodach mogą nam towarzyszyć zarówno doskonale znane z poprzednich części postacie, jak i zupełnie nowe osoby, wśród których znalazł się między innymi urodzony na Ziemi James Vega. W trakcie rozgrywki przewija się również wiele innych znanych osób, pełniąc rolę postaci niezależnych. Są to między innymi Wrex, Legion, Mordin, admirał Anderson oraz Człowiek Iluzja. Ten ostatni w dalszym ciągu zajmuje się kontrolowaniem organizacji o nazwie Cerberus, na każdym kroku próbując powstrzymać Sheparda i mając zgoła odmienne plany w stosunku do Żniwiarzy.

Stan używana, płyta w stanie b.dobrym, pudełko w stanie dobrym
Wersja językowa polska, POLSKA okładka

MASS EFFECT 3 PL Używana (PS3)

  • Dostępność: od ręki - ostatnia sztuka!
    Szybka Wysyłka

  • Stan: używana, płyta w stanie b.dobrym, pudełko w stanie dobrym
  • Wersja językowa: polska, POLSKA okładka
  • 25 zł


Nam warto zaufać - 100% satysfakcji z zakupu!

Mogą Cię również zainteresować:

JUST DANCE 2017 (PS3)

JUST DANCE 2017 (PS3)

39 zł 49 zł

R.U.S.E RUSE Używana (PS3)
ENEMY FRONT PL (PS3)
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję