• SONIC & ALL STARS RACING TRANSFORMED (XBOX360)
Sonic oraz zespół All-Stars ustawiają się na linii startu, by raz jeszcze walczyć o zwycięstwo w wielkim wyścigu. To nie są zwykłe wyścigi, to ich transformacja! W pełni transformowalne pojazdy, które w trakcie wyścigów zmieniają się z samochodów w łódki i samoloty, każdy z unikatową formą rozgrywki.Ponad 20 legendarnych All-Stars ze swoimi transformowalnymi pojazdami. 16 dynamicznych torów, stanowiących wyzwanie na lądzie, wodzie i w powietrzu.Używaj pomysłowych broni i ruchów specjalnych twoich All-Stars, by pokonać przeciwników. Ścigaj się nawet z dziesięcioma graczami w trybie sieciowym albo zagraj z przyjaciółmi w trybie dzielonego ekranu dla czterech graczy. Szereg trybów pozwoli ci wziąć udział w Grand Prix, wkroczyć na Battle Arenas lub udać się w niesamowity World Tour.


Gra działa zarówno na konsolach Xbox360 jak i XBOX ONE (dzięki usłudze wstecznej kompatybilności - wymagane połączenie z Internetem w celu pobrania aktualizacji)


Stan nowa, w folii
Wersja językowa angielska

SONIC & ALL STARS RACING TRANSFORMED (XBOX360)

  • Dostępność: od ręki - ostatnia sztuka!
    Szybka Wysyłka

  • Stan: nowa, w folii
  • Wersja językowa: angielska
  • 69 zł


Nam warto zaufać - 100% satysfakcji z zakupu!

Mogą Cię również zainteresować:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję