• UNCHARTED KOLEKCJA NATHANA DRAKEA PL (PS4)

Przygotowany z myślą o PlayStation 4 zestaw trzech części bestsellerowej serii przygodowych gier akcji, które pojawiły się pierwotnie na konsolę PS3. Odświeżone wersje gier posiadają poprawioną grafikę dostosowaną do konsol nowej generacji a także posiadają pełną polską wersję językową.

Bohaterem wszystkich części jest Nathan Drake, czyli poszukiwacz przygód i łowca skarbów. W pierwszej części udaje się on na wyprawę w celu odnalezienia skarbów swojego przodka, czyli sir Francisa Drake'a. Łącząc siły ze starym przyjacielem Sullym i reporterką Eleną, Nate podąża za zawartymi w pamiętniku legendarnego podróżnika wskazówkami dotyczącymi lokacji tajemniczej wyspy, gdzie miało zostać ukryte nieprzebrane bogactwo.

Z kolei w drugiej części, czyli Uncharted 2: Pośród Złodziei, Nathan wraz z kolegami po fachu, Flynnem i Chloe, natrafia na ślad potężnego artefaktu zwanego Klejnotem Cintamani, mogącego obdarzyć swojego właściciela mocą zdolną odmienić bieg historii. Oczywiście, chrapkę na ten skarb ma także grupa bezwzględny łotr. By go ubiec w drodze do skarbu, gracze odwiedzają wiele egzotycznych miejsc, w tym Borneo i Tybet.

Trylogię wieńczy gra Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, której fabuła obraca się wokół prób odnalezienia zaginionego miasta Ubar, znanego też jako Atlantyda Pustyni. Mamy też okazję prześledzić rozgrywające się w przeszłości etapy dotyczące dzieciństwa Drake’a.

Stan nowa, w folii
Wersja językowa polski dubbing

UNCHARTED KOLEKCJA NATHANA DRAKEA PL (PS4)

  • Dostępność: od ręki - kilka sztuk
    Szybka Wysyłka

  • Stan: nowa, w folii
  • Wersja językowa: polski dubbing
  • 69 zł


Nam warto zaufać - 100% satysfakcji z zakupu!

Mogą Cię również zainteresować:

DAKAR 18 (PS4)

DAKAR 18 (PS4)

79 zł 99 zł

FAR CRY NEW DAWN PL (PS4)
THE SURGE PL (PS4)
UNTIL DAWN RUSH OF BLOOD PL VR (PS4)
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję