Wymiana gierU nas tanio wymienisz gry na PS4 oraz XBOXONE nawet na nowe gry z naszej oferty! Sprawdź szczegóły tej wyjątkowej oferty już teraz!

Wymiany możliwe są w każdy dzień roboczy tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu oraz w wybrane soboty - pierwszą i ostatnią w danym miesiącu. W pozostałe soboty możliwy jest zakup gier.

Poza sprzedażą gier oferujemy Państwu także wymianę konsolowych używanych gier na inne używane na bardzo atrakcyjnych warunkach! Co więcej w przypadku gdy Państwa gry używane są w świetnym stanie istnieje możliwość ich wymiany nawet na nowe gry z naszej oferty! Wymiana gier możliwa jest w przypadku konsol PS4 oraz XBOX ONE na miejscu w naszym sklepie w Łomży. W przypadku gdy wymieniane gry mają taką samą wartość za wymianę zapłacą Państwo jedynie 10 złotych! To świetna okazja, żeby naprawdę za niewielkie pieniądze „odświeżyć” swoją kolekcję!

Możliwa jest również wymiana tańszej gry na droższą – wówczas wystarczy poza kosztem usługi wymiany dopłacić różnicę. Wymiany możliwe są tylko w ramach danej platformy, np. PS4 na PS4, XBOX ONE na XBOX ONE – nie ma możliwości wymiany gier pomiędzy różnymi platformami.


Przykłady kosztów wymiany:

Państwa gra 49zł – wymiana na grę z naszej oferty w cenie 49zł: koszt wymiany 10zł
Państwa gra 49zł – wymiana na grę z naszej oferty w cenie 59zł: koszt wymiany 10zł + dopłata 10zł (w sumie 20zł)
Państwa gra 49zł – wymiana na grę z naszej oferty w cenie 69zł: koszt wymiany 10zł + dopłata 20zł (w sumie 30zł)


Wycena Państwa gier zależy od tego, jaki to konkretnie tytuł, w jakim jest stanie oraz w jakiej wersji językowej. Gry, które oferujemy w większości przypadków są w bardzo dobrym stanie i dlatego też w ramach wymiany przyjmujemy jedynie zadbane, działające gry. Jeśli Państwa płyta jest bardzo porysowana, gra ma połamane pudełko lub jest w inny sposób uszkodzona, istnieje duże prawdopodobieństwo iż takiej gry nie będziemy mogli przyjąć. Możemy też nie przyjąć gier, które uznamy za zbyt mało wartościowe, czy nieatrakcyjne.


Zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi wymiany gier!
Premiera gry Crash Team Racing na PS4 i XBOX ONE w Łomży
Minecraft na konsole PS4 PS3 Xbox ONE i Xbox360 dostępne od ręki
LEGO PRZYGODA 2 na PS4 XBOX ONE w sklepie z grami w Łomży
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji Akceptuję